O naszej firmie

Postaw na wizerunek. Wyróżnij się spośród konkurencji!

RACCOON to szybko rozwijającą się firma z wieloletnim doświadczeniem.

Właścicielem firmy jest Marcin Wójciak. Siedziba firmy znajduje się w Głubczycach. Jesteśmy firmą oferującą usługi sprzątające, które wykonywane są na najwyższym poziomie. Jakość usług jest dla nas priorytetem, ponieważ to od niej uzależnione jest zadowolenie Klienta.

Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie praniem tapicerek oraz dywanów i wykładzin. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy ofertę o mycie wszelkiego rodzaju przeszkleń i gładkich powierzchni na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Przygodę zaczęliśmy od mycia okien, witryn sklepowych do wysokości 4m. Okazało się że jest to naszą pasją i po umyciu kilku tysięcy m2 staliśmy się specjalistami w naszej dziedzinie.

Oferta znów została poszerzona. Zainwestowaliśmy w nowoczesny system mycia przeszkleń metodą tyczkową przy użyciu wody zdemineralizowanej, którą sami produkujemy. Metoda tyczkowa przyspiesza pracę, dając możliwość mycia obiektów do wysokości ok. 15m bez użycia zwyżek, rusztowań itp. Oczywiście obiekty wyższe niż 15m nie są nam straszne.

Wieloletnie doświadczenie alpinistów, z którymi pracujemy pozwala nam dostać się w każde trudno dostępne miejsce na wysokości.

Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie.

W oczach ludzi czystość jest dużym plusem, dlatego w trosce o naszych usługodawców doszliśmy do perfekcji w tym co robimy.

Zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy chętnie podejmują powierzone im zadania. Posiadamy wszelkie badania i uprawnienia potrzebne do pracy.